Kontakt os

Vi er til rådighed, når og hvor du har brug for os

General Aviation Service ApS

Solhøjgaardsvej 6
4000 Roskilde lufthavn
Danmark

 

Tel: +45 72 170 180 (kl. 7-17)

 

Email: Info@gaservice.dk

 

CVR: DK20818808

 

Persondatapolitik

Se vores persondatapolitik her

Morten Hyrpel

Base & Line Maintenance Manager

morten@gaservice.dk

(+45) 27 59 27 49

Carsten S. Pedersen

Quality Manager

carsten@gaservice.dk

(+45) 40 63 82 87

Nicolai Hvorup

Financial

nicolai@gaservice.dk

(+45) 22 98 84 98

Flemming Major Wright

Sales & Business Development Manager

flemming@gaservice.dk

(+45) 31 34 60 80

Søren K. Jacobsen

Avionic Manager

avionic@gaservice.dk

(+45) 72 170 180

Christopher Cochrane

Avionic Staff

avionic@gaservice.dk

Mikkel Schram

Avionic Staff

avionic@gaservice.dk

Bjarki Atlason

Maintenance Supervisor

bjarki@gaservice.dk

+45 72 170 180

Peter Rasmussen

Maintenance Staff

Kenneth Stounberg

Maintenance Staff

Saad Shahid

Maintenance Staff

Patrick Løhmann

Maintenance Staff

Mikkel Nielsen

Maintenance Staff

Rieke Granberg

Office Assistant

Kasper Nielsen

Apprentice Maintenance

Frederik Røpke

Apprentice Maintenance

Hold dig opdateret.

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag det seneste inden for General Aviation